Ogrodzenia kompozytowe SEQO Premium

Sztachety oraz deski ogrodzeniowe kompozytowe SEQO Premium zaliczamy do kompozytów II generacji. Nowoczesna technologia wykorzystywana do ich produkcji pozwoliła stworzyć produkt łączący w sobie wygląd drewna z trwałością polietylenu o wysokiej gęstości.

Ogrodzenia kompozytowe są ekologiczne.

Nie bez znaczenia jest fakt, że wspomniany polietylen częściowo pochodzi z recyklingu. Dzięki temu wpływamy na nasze środowisko w sposób pozytywny redukując ilość śmieci trafiających na wysypiska.

 

DESKA OGRODZENIOWA PEŁNA MODEL PL-71H11

 

Model PL-71H11
Wymiary 71 mm x 11 mm
Długość 2,90 m

 

Kolorystyka desek SEQO Premium Model: PL-71H11

 

DESKA OGRODZENIOWA PEŁNA MODEL: PL-140H20

 

Model PL-140H20
Wymiary  140 mm x 20 mm
Długość 5,0 m

 

Kolorystyka DESEK SEQO PREMIUM Model: PL-140H20

 

DESKA OGRODZENIOWA PEŁNA MODEL: PL-150H12

 

Model PL-150H12
Wymiary  150 mm x 12 mm
Długość 5,0 m

 

Kolorystyka DESEK SEQO PREMIUM Model: PL-150H12

 

Pomożemy i doradzimy.

Obok znajduje się formularz kontaktowy. Wypełnij go podając kilka informacji dotyczących Twojego tarasu, elewacji lub ogrodzenia. Napisz jak dużą powierzchnię chcesz wykończyć kompozytami drewna.

Przygotujemy propozycję

Zupełnie bez zobowiązań. Wyliczymy koszty Twojej inwestycji w zależności od rodzaju użytych kompozytów. Podpowiemy, co w Twoim przypadku będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem.

W 24 godziny

To maksymalny czas w jakim otrzymasz od nas odpowiedź zwrotną wraz z kalkulacjami.

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Jesteśmy obecni na rynku kompozytów drewna już od kilkunastu lat. Obsługujemy ponad 2000 klientów rocznie. Zgromadziliśmy spore doświadczenie realizując różne, w tym bardzo nietypowe zlecenia. Możemy doradzić jak uniknąć niepotrzebnych wydatków oraz ewentualnych problemów związanych z wyborem kompozytów.

 

Inne realizacje

Taras z desek SEQO Premium

Taras z desek SEQO Premium

Taras z desek SEQO Premium A czy Ty masz już wybrane miejsce z którego bezpiecznie będziesz oglądać sylwestrowe fajerwerki? Nasz klient już takie miejsce ma! A wszystko dzięki deskom kompozytowym SEQO Premium model P-140H20 w kolorze drewna naturalnego. Zapraszamy do...

Wytrzymały taras z kompozytów SEQO Premium

Wytrzymały taras z kompozytów SEQO Premium

Wytrzymały taras z kompozytów SEQO Premium Dziś zajrzałem do ogrodu. Zimno, mokro, wszystko białe... Zatęskniłem za zielenią i słońcem. Dlatego też zapraszamy do słonecznej realizacji tarasu 🙂 W roli głównej deski kompozytowe SEQO Premium model P-140H20 w kolorze...

Kolor cynamonowy deski kompozytowej czyli idą święta!

Kolor cynamonowy deski kompozytowej czyli idą święta!

Kolor cynamonowy deski kompozytowej czyli idą święta! Z czym Państwu kojarzy się zapach cynamonu? Bez wątpienia ze świętami 🙂 Chcemy wprowadzić Państwa w świąteczny nastrój przy pomocy właśnie cynamonu. W roli głównej występuje dziś deska kompozytowa SEQO Premium...

Zobacz deski tarasowe w sklepie

Share This