Deski kompozytowe SEQO Premium

Deska kompozytowa SEQO Premium, to kompozyt II generacji. Przez lata doskonalona technologia pozwoliła opracować kompozyt łączący w sobie wygląd drewna oraz trwałość polietylenu o wysokiej gęstości pochodzącego z recyklingu.

Stworzony w ten sposób system desek umożliwia wykorzystywanie ich jako deski tarasowe, okładziny oraz materiał na ogrodzenia i balustrady.

Deski kompozytowe SEQO Premium, to materiał bezpieczny dla środowiska dzięki któremu zmniejszamy ilość odpadów trafiających na wysypiska.

Przejście na rozwiązania ekologiczne nie oznacza jednak kompromisu w kwestii jakości. Deski SEQO Premium stanowią efektowne uzupełnienie Twojej przestrzeni będąc jednocześnie trwałymi, łatwymi w utrzymaniu oraz niezwykle atrakcyjnymi materiałami.

Charakterystyka desek SEQO Premium

Deski SEQO PREMIUM składają się w 60% z polietylenu (PE), 30% to włókna drewna oraz 10% to dodatki.

Zostały wprowadzone przez naszą firmę w roku 2018. Jest to nowość w naszej ofercie, ale należy mieć tutaj na uwadze, że deski na bazie PE są trendem na świecie od ponad 15 lat.

Deska kompozytowa SEQO Premium to unikalna powierzchnia – każda strona deski ma odmienne układy słoi drewna.

Dostępna jest w 6-ciu wersjach kolorystycznych.

Parametry desek SEQO Premium

Model P-140H20
Wymiary 140 x 20 mm
Długość 5000 mm

 

Kolorystyka desek SEQO Premium

 

Akcesoria do desek kompozytowych SEQO Premium

LEGAR SYSTEMOWY PEŁNY

Model AL-40H25
Kolor do wyboru
Wymiary 40 mm x 25 mm

 

LISTWA WYKOŃCZENIOWA PŁASKA

Model PL-140H20
Kolor do wyboru
Wymiary 140 mm x 20 mm

 

KLIPS STARTOWY ZE ŚRUBĄ ZE STALI NIERDZEWNEJ

Model PKS-1
Materiał stal nierdzewna

 

LISTWA WYKOŃCZENIOWA PŁASKA

Model PL-150H12
Kolor do wyboru
Wymiary 150 mm x 12 mm

 

KLIPS MONTAŻOWY ZE ŚRUBĄ ZE STALI NIERDZEWNEJ

Model PKM-3
Materiał stal nierdzewna

 

LISTWA WYKOŃCZENIOWA PŁASKA

Model PL-71H11
Kolor do wyboru
Wymiary 71 mm x 11 mm

 

Przygotujemy indywidualną kalkulację wraz z ofertą.

Pomożemy i doradzimy.

Obok znajduje się formularz kontaktowy. Wypełnij go podając kilka informacji dotyczących Twojego tarasu, elewacji lub ogrodzenia. Napisz jak dużą powierzchnię chcesz wykończyć kompozytami drewna.

Przygotujemy propozycję

Zupełnie bez zobowiązań. Wyliczymy koszty Twojej inwestycji w zależności od rodzaju użytych kompozytów. Podpowiemy, co w Twoim przypadku będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem.

W 24 godziny

To maksymalny czas w jakim otrzymasz od nas odpowiedź zwrotną wraz z kalkulacjami.

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Jesteśmy obecni na rynku kompozytów drewna już od kilkunastu lat. Obsługujemy ponad 2000 klientów rocznie. Zgromadziliśmy spore doświadczenie realizując różne, w tym bardzo nietypowe zlecenia. Możemy doradzić jak uniknąć niepotrzebnych wydatków oraz ewentualnych problemów związanych z wyborem kompozytów.

 

Inne realizacje

Taras z desek SEQO Premium

Taras z desek SEQO Premium

Taras z desek SEQO Premium A czy Ty masz już wybrane miejsce z którego bezpiecznie będziesz oglądać sylwestrowe fajerwerki? Nasz klient już takie miejsce ma! A wszystko dzięki deskom kompozytowym SEQO Premium model P-140H20 w kolorze drewna naturalnego. Zapraszamy do...

Wytrzymały taras z kompozytów SEQO Premium

Wytrzymały taras z kompozytów SEQO Premium

Wytrzymały taras z kompozytów SEQO Premium Dziś zajrzałem do ogrodu. Zimno, mokro, wszystko białe... Zatęskniłem za zielenią i słońcem. Dlatego też zapraszamy do słonecznej realizacji tarasu 🙂 W roli głównej deski kompozytowe SEQO Premium model P-140H20 w kolorze...

Kolor cynamonowy deski kompozytowej czyli idą święta!

Kolor cynamonowy deski kompozytowej czyli idą święta!

Kolor cynamonowy deski kompozytowej czyli idą święta! Z czym Państwu kojarzy się zapach cynamonu? Bez wątpienia ze świętami 🙂 Chcemy wprowadzić Państwa w świąteczny nastrój przy pomocy właśnie cynamonu. W roli głównej występuje dziś deska kompozytowa SEQO Premium...

Zobacz deski tarasowe w sklepie

Share This