Deski kompozytowe SEQO Co-Extrusion

To kompozyt II generacji. Do jej produkcji wykorzystuje się innowacyjną technologię polegającą na współwytłaczaniu – koekstruzji.

Dzięki temu wnętrze deski różni się od zewnętrznej powłoki.

Wnętrze czyli rdzeń deski składa się w 60 % z mączki drzewnej, 30 % z polietylenu oraz 10 % z dodatków w postaci żywic, barwników oraz stabilizatorów.

Deski kompozytowe Seqo Co-Extrusion – trwałość.

Zewnętrzna powłoka zwana osnową to polimery wysokiej jakości. Dzięki nim zwiększa się odporność całej deski na uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia oraz odbarwienia.

Deski ekologiczne

Deski kompozytowe SEQO Co-Extrusion produkowane są w oparciu o materiały, które pochodzą z recyklingu, a sam proces produkcji jest przyjazny dla środowiska.

Niepowtarzalna deska

Kilka wariantów kolorystycznych oraz dwie różne struktury powierzchni sprawiają, że deski można dopasować do nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy z Państwa może dopasować deskę idealnie do swoich potrzeb.

Parametry desek SEQO Co-Extrusion

Model EX-138H22
Wymiary 138 x 22 mm
Długość 2900 mm

 

Kolorystyka desek SEQO Co-Extrusion

 

Akcesoria do desek kompozytowych SEQO Co-Extrusion

Listwa wykończeniowa płaska

Model EL-50H10
Kolor do wyboru
Wymiary 50 mm x 10 mm

 

Klips startowy ze śrubą ze stali nierdzewnej

Model EXS-1
Materiał stal nierdzewna

 

Legar systemowy dwukomorowy

Model AL-50H30
Kolor do wyboru
Wymiary 50 mm x 30 mm

 

Klips montażowy ze śrubą ze stali nierdzewnej

Model EXM-3
Materiał stal nierdzewna

 

Zastosowanie desek kompozytowych SEQO Co-Extrusion

Tarasy

Deska kompozytowa na tarasie, to nawiązanie do tradycji. Wygląd klasycznego drewna i wytrzymałość wynikająca z zastosowania nowoczesnych technologii produkcji. Takie połączenie gwarantuje uzyskanie klasycznego stylu bez problemów wynikających z konieczności dbania i pielęgnowania powierzchni drewnianych.

Przygotujemy indywidualną kalkulację wraz z ofertą.

Pomożemy i doradzimy.

Obok znajduje się formularz kontaktowy. Wypełnij go podając kilka informacji dotyczących Twojego tarasu, elewacji lub ogrodzenia. Napisz jak dużą powierzchnię chcesz wykończyć kompozytami drewna.

Przygotujemy propozycję

Zupełnie bez zobowiązań. Wyliczymy koszty Twojej inwestycji w zależności od rodzaju użytych kompozytów. Podpowiemy, co w Twoim przypadku będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem.

W 24 godziny

To maksymalny czas w jakim otrzymasz od nas odpowiedź zwrotną wraz z kalkulacjami.

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Jesteśmy obecni na rynku kompozytów drewna już od kilkunastu lat. Obsługujemy ponad 2000 klientów rocznie. Zgromadziliśmy spore doświadczenie realizując różne, w tym bardzo nietypowe zlecenia. Możemy doradzić jak uniknąć niepotrzebnych wydatków oraz ewentualnych problemów związanych z wyborem kompozytów.

 

Inne realizacje

Taras z desek SEQO Premium

Taras z desek SEQO Premium

Taras z desek SEQO Premium A czy Ty masz już wybrane miejsce z którego bezpiecznie będziesz oglądać sylwestrowe fajerwerki? Nasz klient już takie miejsce ma! A wszystko dzięki deskom kompozytowym SEQO Premium model P-140H20 w kolorze drewna naturalnego. Zapraszamy do...

Wytrzymały taras z kompozytów SEQO Premium

Wytrzymały taras z kompozytów SEQO Premium

Wytrzymały taras z kompozytów SEQO Premium Dziś zajrzałem do ogrodu. Zimno, mokro, wszystko białe... Zatęskniłem za zielenią i słońcem. Dlatego też zapraszamy do słonecznej realizacji tarasu 🙂 W roli głównej deski kompozytowe SEQO Premium model P-140H20 w kolorze...

Kolor cynamonowy deski kompozytowej czyli idą święta!

Kolor cynamonowy deski kompozytowej czyli idą święta!

Kolor cynamonowy deski kompozytowej czyli idą święta! Z czym Państwu kojarzy się zapach cynamonu? Bez wątpienia ze świętami 🙂 Chcemy wprowadzić Państwa w świąteczny nastrój przy pomocy właśnie cynamonu. W roli głównej występuje dziś deska kompozytowa SEQO Premium...

Zobacz deski tarasowe w sklepie

Share This