Deski elewacyjne SEQO

Deski elewacyjne SEQO są produktem wysokiej jakości. Dzięki specyfice kompozytu uzyskujemy naturalny i elegancki wygląd elewacji zapewniając jednocześnie wysoki poziom izolacji termicznej i wyciszenia.

Elewacje z deski kompozytowej SEQO wykonuje się na legarach elewacyjnych. Do montażu używamy wkrętów nierdzewnych. Taka konstrukcja powoduje powstanie bryły charakteryzującej się dużą wytrzymałością na warunki atmosferyczne.

Rozstaw między legarami powinien mieć 40 cm, same deski układamy w taki sposób, żeby nie pozwolić wodzie wpływać w szczeliny pomiędzy deskami.

 

Parametry desek elewacyjnych SEQO

Model EL-174H21
Wymiary 174 x 21 mm
Długość* 2900 mm oraz 5800 mm

*pozostałe długości według indywidualnych ustaleń

Kolorystyka desek elewacyjnych SEQO

 

  • ciemnoszary
  • jasno szary
  • czekoladowy
  • kawowy
  • drewno naturalne
  • herbaciany

Przykład montażu desek elewacyjnych na ocieplenie styropianowe.

 

Przygotujemy indywidualną kalkulację wraz z ofertą.

Pomożemy i doradzimy.

Obok znajduje się formularz kontaktowy. Wypełnij go podając kilka informacji dotyczących Twojego tarasu, elewacji lub ogrodzenia. Napisz jak dużą powierzchnię chcesz wykończyć kompozytami drewna.

Przygotujemy propozycję

Zupełnie bez zobowiązań. Wyliczymy koszty Twojej inwestycji w zależności od rodzaju użytych kompozytów. Podpowiemy, co w Twoim przypadku będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem.

W 24 godziny

To maksymalny czas w jakim otrzymasz od nas odpowiedź zwrotną wraz z kalkulacjami.

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Jesteśmy obecni na rynku kompozytów drewna już od kilkunastu lat. Obsługujemy ponad 2000 klientów rocznie. Zgromadziliśmy spore doświadczenie realizując różne, w tym bardzo nietypowe zlecenia. Możemy doradzić jak uniknąć niepotrzebnych wydatków oraz ewentualnych problemów związanych z wyborem kompozytów.

 

Inne realizacje

Taras z desek SEQO Premium

Taras z desek SEQO Premium

Taras z desek SEQO Premium A czy Ty masz już wybrane miejsce z którego bezpiecznie będziesz oglądać sylwestrowe fajerwerki? Nasz klient już takie miejsce ma! A wszystko dzięki deskom kompozytowym SEQO Premium model P-140H20 w kolorze drewna naturalnego. Zapraszamy do...

Wytrzymały taras z kompozytów SEQO Premium

Wytrzymały taras z kompozytów SEQO Premium

Wytrzymały taras z kompozytów SEQO Premium Dziś zajrzałem do ogrodu. Zimno, mokro, wszystko białe... Zatęskniłem za zielenią i słońcem. Dlatego też zapraszamy do słonecznej realizacji tarasu 🙂 W roli głównej deski kompozytowe SEQO Premium model P-140H20 w kolorze...

Kolor cynamonowy deski kompozytowej czyli idą święta!

Kolor cynamonowy deski kompozytowej czyli idą święta!

Kolor cynamonowy deski kompozytowej czyli idą święta! Z czym Państwu kojarzy się zapach cynamonu? Bez wątpienia ze świętami 🙂 Chcemy wprowadzić Państwa w świąteczny nastrój przy pomocy właśnie cynamonu. W roli głównej występuje dziś deska kompozytowa SEQO Premium...

Zobacz deski tarasowe w sklepie

Share This